spzzlo tuv
Powiększ czcionkę
|
A
|
A
|
A
|
|
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Żoliborz

o nas

Nagrody

Małgorzata Zaława-Dąbrowska Menedżerem Roku 2011 w Ochronie Zdrowia - Samodzielne Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej.

"Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny" to prestiżowy konkurs organizowany już po raz dwunasty przez redakcję miesięcznika "Menedżer Zdrowia", znane czasopismo dla menedżerów i lekarzy praktyków. Konkurs składa się z kilku etapów. W pierwszym zgłoszone kandydatury analizuje jury preselekcyjne. Ostatecznego wyboru laureatów 2 grudnia 2011r. dokonała 27. osobowa Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą między innymi byli ministrowie zdrowia oraz wybitni przedstawiciele świata medycyny.

 

Kandydatów można było zgłaszać w kilku kategoriach: Osobowość Roku 2011 w Ochronie Zdrowia, Menedżer Roku 2011 w Ochronie Zdrowia - SPZOZ, Menedżer Roku 2011 w Ochronie Zdrowia -NZOZ, Lider Roku 2011 w Ochronie Zdrowia - zdrowie publiczne, Lider Roku 2011 w Ochronie Zdrowia-działalność edukacyjno-szkoleniowa, Lider Roku 2011 w Ochronie Zdrowia - działalność charytatywna, oraz Lider Roku 2011 w Ochronie Zdrowia - media-dziennikarstwo informacyjne i edukacyjno-społeczne.

 

W konkursie oceniane były osiągnięcia w pracy zawodowej, a co za tym idzie osiągnięcia organizacji zarządzanej przez Lidera. Konkurs Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny to prestiżowe wydarzenie w środowisku medycznym. Jego celem jest pokazanie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które w minionym roku odniosły sukces w ochronie zdrowia. Ich wyróżnienie ma działać mobilizująco na liderów i menedżerów zaangażowanych w pracę w służbie zdrowia.

 

Po kilkugodzinnych, burzliwych obradach Kapituły Konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny zwycięzcą w kategorii Menedżer Roku 2011 w Ochronie Zdrowia -SPZOZ została nasza Dyrektor lekarz alergolog Małgorzata Zaława-Dąbrowska, pokonując tym samym kilkadziesiąt konkurentów z całej Polski!

 

Serdecznie Pani Dyrektor gratulujemy!

 

Wyróżnieni w tej kategorii to: Zbigniew Grzywnowicz (Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej), Andrzej Kondaszewski (Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie), Marek Nowak (Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu), Jerzy Marian Sadowski (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu).

drukuj do pdf

powrót do listy nagród
Programy rozwoju
Programy rozwoju
Dotacje UE
Powiększ czcionkę
|
A
|
A
|
A
|
|
Szybka Terapia Onkologiczna Narodowy Fundusz Zdrowia biuletyn informacji publicznej Rzetelna Firma
Copyright SPZZLO 2011-2020